www.Innova-Profit.pl
Drukarka fiskalna Innova Profit EJ

Drukarka fiskalna Innova Profit EJ

Funkcjonalna drukarka rejestrująca sprzedaż, którą wyposażono w moduł elektronicznej kopii paragonów oraz interfejsy komunikacyjne - USB i RS-232 - pozwalające na sprawną współpracę z innymi urządzeniami, m.in. z komputerem. Dzięki zastosowaniu 2 wyświetlaczy, klienta i użytkownika, Profit EJ zapewnia dostęp do przejrzystych informacji o przebiegu sprzedaży. Oprócz tego, urządzenie używa wytrzymałego i wydajnego mechanizmu drukującego, który pracuje z prędkością 25 linii/s, obsłuży bazę PLU o wielkości 120 000 pozycji towarowych, a także charakteryzuje się niewielkimi gabarytami. Postaw na innowacyjne rozwiązanie technologiczne, dzięki któremu obsługa klientów będzie szybka, jak nigdy dotąd.

Drukarka fiskalna Innova Profit EJ - Realizuje kopie paragonów na module Innova EJ

Realizuje kopie paragonów na module Innova EJ

Profit EJ wyposażono w moduł Innova EJ, który pozwala na automatyczny zapis kopii paragonu w formie elektronicznej. Uchroni Cię to przed koniecznością przechowywania mnóstwa papierowych wydruków, które zajmują dużo miejsca. Co więcej, elektroniczna kopia to większe bezpieczeństwo Twoich interesów, gdyż z łatwością zarchiwizujesz dane na komputerze lub na innym nośniku informacji, np. na płycie DVD. Nie zwlekaj, zacznij korzystać z technologii XXI wieku!

Drukarka fiskalna Innova Profit EJ - Sprawny wydruk i szybka wymiana papieru

Sprawny wydruk i szybka wymiana papieru

Innova Profit EJ wykorzystuje wytrzymały i wydajny mechanizm drukujący, który pracuje z prędkością 25 linii/s. Urządzenie używa do tego papieru o długości nawet do 70 m, dzięki czemu nie będziesz musiał zbyt często przerywać pracy, aby wymienić rolkę. Dodatkowo, zamontowanie wkładu w tym modelu przebiega na zasadzie „easy loading”, więc zajmie Ci zaledwie moment.

Obsłuży 120 000 pozycji towarowych

Drukarka fiskalna Innova Profit EJ obsłuży bazę towarową, skonfigurowaną wcześniej w programie komputerowym do zarządzania sprzedażą, o wielkości do 120 000 PLU. Dzięki temu urządzenie znajdzie zastosowanie zarówno w przedsiębiorstwach, które posiadają rozbudowany asortyment, jak i w firmach, które stale się rozwijają i poszerzają swoją ofertę. Zainwestuj w uniwersalną i praktyczną drukarkę rejestrującą.

Drukarka fiskalna Innova Profit EJ - Doskonale współpracuje z innymi urządzeniami

Doskonale współpracuje z innymi urządzeniami

Innova Profit EJ doskonale zintegruje się z systemem funkcjonującym w Twoim przedsiębiorstwie. Drukarka obsługuje 2 złącza - RS-232 i USB - więc będziesz mógł zdecydować, przy pomocy którego portu dojdzie do wymiany danych, np. z komputerem lub terminalem komputerowym. Oprócz tego, przy użyciu wybranego napięcia sterującego - 6 V, 12 V lub 24 V - model Profit EJ może współpracować z szufladą kasjerską.

Drukarka fiskalna Innova Profit EJ - 2 wyświetlacze - klienta i sprzedawcy

2 wyświetlacze - klienta i sprzedawcy

Poszukujesz drukarki rejestrującej, która zagwarantuje stały dostęp do czytelnych informacji o przebiegu obsługi nie tylko nabywcy, ale także użytkownikowi? Profit EJ to znakomity wybór! Urządzenie zostało wyposażone w 2 przejrzyste ekrany: sprzedawcy - alfanumeryczny, 2 linie x 20 znaków; klienta - LED, 8 cyfr. Już dziś postaw na drukarkę, która zwiększy prestiż Twojego biznesu.

Drukarka fiskalna Innova Profit EJ - Niewielka i niezawodna drukarka fiskalna

Niewielka i niezawodna drukarka fiskalna

Oprócz ogromnej funkcjonalności, drukarka fiskalna marki Innova zaoferuje Ci także niewielkie gabaryty i solidną konstrukcję. Wymiary tego modelu to tylko 161 x 194 x 230 mm (wysokość, szerokość, głębokość). Dzięki temu urządzenie zmieści się bez problemu na stanowisku pracy, obok innych elementów systemu sprzedaży. Po prostu nowoczesna, niezawodna i praktyczna technologia, która zwiększy skuteczność obsługi klientów w Twoim przedsiębiorstwie.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
drukarkę fiskalną Innova Profit!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Drukarka fiskalna Novitus HD E

Drukarka fiskalna
Novitus HD E

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij